Ανάγκη για φανοποιείο-Που είναι καλύτερα - Page 2 - BMWForum.gr

BMWForum.gr

Service Αυτοκινητου & Οδηγίες συντήρησης Ολα τα θέματα που αφορουν το service του αυτοκινητου και τα συνεργεία που εμπιστευόμαστε.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
07-06-15, 18:48   #11
player

Περιοχή: θεσσαλονικη

Drives: E87 116i
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο angelm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακουστά τον έχω.......με καλές κριτικές. Εφ όσον δεν βγήκε χρώμα δεν χρειάζεται να γίνει επισκευή με βαφή κλπ.......υπάρχουν εταιρείες που τα διορθώνουν......όπως είχα κάνει και εγώ πριν 3 χρόνια σε βαθουλωμα στο καπώ(αλουμινένιο).
απλα ειναι στο νευρο του φτερου και εκει οσοι το ειδαν μου λενε δυσκολα να γινει σωστη δουλεια λογω νευρου.γιαυτο ψαχνω τον καλυτερο

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ms_kostakiss Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου προτείνω ανεπιφύλακτα τον Κώστα Μπρεζα. Βρίσκεται στην AVC που είναι στην περιοχή του Mediterranean Cosmos. Μου έχει κάνει μία επιδιόρθωση στο δικό μου και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος,
θα τον επισκεφτω.ευχαριστω.
Ο χρήστης player δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
20-07-15, 18:58   #12
player

ms_kostakiss ευχαριστω πολυ για την πληροφορηση,τελικα πηγα στον κωστα μπρεζα και εφτιαξα το βαθουλωμα.ειμαι πολυ ευχαριστημενος και εντυπωσιασμενος και απο τον ιδιο για την προσοχη και την επαγγελματικοτητα που εδειξε αλλα και απο τον χωρο που ειναι πεντακαθρος και αρτια εξοπλισμενος.επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχεια οποιος εχει παρομοιο προβλημα τον συστηνω με τα χιλια!!!
20-07-15, 20:50   #13
ms_kostakiss
SUPER MODERATOR

Το avatar του χρήστη ms_kostakiss

Status:
Περιοχή: Θεσσαλονίκη

Χαίρομαι που έγινε σωστά η δουλειά σου και έμεινες ευχαριστημένος.
Επειδή υπάρχει και η επιβεβαίωση σου θα ήθελα να πω σε προσωπικό επίπεδο και όχι σαν moderator πως επαγγελματίες και άνθρωποι σαν τον κύριο Κώστα Μπρέζα που να αγαπάνε αυτό που κάνουνε ευτυχώς που υπάρχουν για να μας θυμίζουν πως θα έπρεπε να είναι όλοι εκεί έξω στην αγορά.
22-07-15, 12:56   #14
player

συμφωνω και επαυξανω.εχει ενδιαφερον να πω οτι ενω ηταν σε πολυ δυσκολο σημειο η ζημια για να γινει τελεια .οπως ηταν πριν δλδ.κατι που και ο ιδιος διευκρινισε οταν την ειδε,ωστοσο καταφερε να το κανει οπως πριν,καινουριο.το θεμα ηταν οτι κερδισε την εμπιστοσυνη μου απο την αρχη γιατι διεκρινα ολα τα στοιχεια που ανεφερες.ειναι πολυ σημαντικο οταν πας σε μαστορα-τεχνιτη που δεν τον ξερεις.επισης να επισημανω οτι στις 2 ωρες και ενω το εφερε σε ενα πολυ καλο επιπεδο που φαινοταν ενα πολυ μικρο σημαδακι και εγω του δηλωσα οτι ειμαι ευχαριστημενος,εκεινος συνεχισε για το τελειο και τελειωσαμε τελικα σε 3 ωρες! κριμα που δεν εβγαλα φωτο πριν και μετα.και το πιο σημαντικο απο ολα εμαθα πολλα για την τεχνη του και τις βαφες γενικοτερα,γιατι ειναι και πολυ ανοιχτος και φιλικος τυπος.εγω πλεον τον προσθετω στην λιστα με τους εμπιστους μαστορες και τον συστηνω ανεπιφυλακτα!
27-10-15, 19:38   #15
johnymag

Το avatar του χρήστη johnymag

Περιοχή: Αθήνα

Drives: F20 116d ED
Με συγχωρείτε για την αργή ανταπόκριση στο θέμα αλλά λόγω δουλειάς δεν κατάφερα και ξεχάστηκα να γράψω τι έγινε τελικά.Το αμάξι το πήγα εκεί που το πήρα(αντιπροσωπεία σε παράλληλο της λεωφόρου Κηφισού),βάφτηκε ο προφυλακτήρας ολόκληρος,χωρίς κανένα ψεγάδι,ισιώθηκε όσο γινότανε και αλλάχτηκε μια σπασμένη βάση χωρίς όμως να έρθει στα ίσια του ο προφυλακτήρας.Από την πλευρά που χτυπήθηκε ήταν 2-3mm κάτω.Γενικά όμως είμαι ευχαριστημένος από την δουλειά τους γιατί και συνεννοήσιμοι ήταν και έκαναν την δουλειά στην ώρα τους.Το πρόβλημα είναι τώρα ότι με τράκαραν και μου έκαναν χοντρή ζημιά από πίσω και έχω μπλέξει.Αυτή η ιστορία όμως σε άλλο thread γιατί θα βγω αρκετά offtopic.
Ο χρήστης johnymag δεν είναι συνδεδεμένος  
Απάντηση στο θέμα

Tags
αφαίρεση λακούβας, pdr

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές