Σοβαρό πρόβλημα με τον N47; - Page 2 - BMWForum.gr

BMWForum.gr

Τεχνικά θέματα, Service αυτοκινήτου Τεχνικά θέματα, Service κλπ για τα αυτοκίνητα BMW

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
12-11-15, 11:48   #11
arturo

Drives: E90 320d
Αυτό με τα βραβεία πιά έχει ενδιαφέρον.το προηγούμενο αμάξι μου group vag πήρε βραβείο διπλής μάζας.στις 110.000 χλμ έσπασε το βραβευμένο βολάν με κόστος 1500 ευρώ σύνολο(αντιπροσωπεία).τώρα το βραβείο πάει σε κινητήρα με ελαττωματική καδένα.Είχα διαβάσει κάποια περιστατικά αλλά απο ότι φαίνεται είναι πολύ περισσότερα.Σε τηλ επικοινωνία με επίσημη αντιπροσωπεία Θεσνίκη στο ερώτημα μου άν η εταιρία παίρνει θέση έστω και για έλεγχο ο υπάλληλος' και καλά 'δέν γνώριζε τίποτα και μου παρομοίασε την περίπτωση σαν τους ασθενείς που εμπλέκονται σε καρδιακό επεισόδιο.Κάποιοι δλδ θα το πάθουν.Ατυχής η σύγκριση νομίζω απο εκπρόσωπο σοβαρής εταιρίας.Μένει να δούμε ποιός θα τύχει το λόττο
Ο χρήστης arturo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
12-11-15, 13:07   #12
alex747

Το avatar του χρήστη alex747

Status:

Drives: Ε84 X1 23d xDrive
Τα βραβεία τα πήρε το 2010 & το 2011 όπου από όσο θυμάμαι δεν υπάρχουν ελαττωματικες καδενες. . Επισης αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν αρκετές εκδόσεις του n47 και το βραβείο έχει πάει σε κάποιες συγκεκριμένες ( αν δεν κάνω λάθος )
Από την άλλη το καλό είναι ότι έχει έρθει ανάκληση και η αλλαγή καδενα γίνετε δωρεάν. .. ειναι κάτι και αυτό! !!!
Ο χρήστης alex747 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
12-11-15, 13:34   #13
arturo

Drives: E90 320d
έχεις δίκιο στο γεγονός ότι ισχύει η ανάκληση απο την μαμά εταιρία (πήρα τηλ)αλλά ο ν47 εβγαινε και το 2010 και μάλλον και το 2011.καλά τα βραβεία αλλά......εγώ τρέχω 2η φορά.
Ο χρήστης arturo δεν είναι συνδεδεμένος  
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές