Εφαρμογή Williams Ceramic Coat σε BMW M5 E60 - BMWForum.gr

BMW Greece - BMWforum.gr

Αξεσουάρ ,Εξοπλισμός & Περιποίηση αυτοκινήτου Φροντίστε το "μωρό" σας...

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
08-03-11, 15:22   #1
318cabrio

Το avatar του χρήστη 318cabrio

Drives: E46 320i
Εφαρμογή Williams Ceramic Coat σε BMW M5 E60

Επειδη ο ADMIN μου την ελεγε συνεχεια για τα αυτ/τα που εβαζα σε φωτογραφιες και βιντεο,οτι ειναι ματρακαδες,σας βαζω τωρα σε φωτογραφιες μετα απο Γυαλισμα και εφαρμογη ceramic-coat ενα αυτ/το που ταιριαζει στο forum μας!!!

Υ.Σ:Για το Γυαλισμα χρησιμοποιηθηκε ψιλη αλοιφη και κατοπιν εγινε εφαρμογη του ceramic-coat σε ολο το αυτ/το εκτος απο το παρμπριζ που εγινε εφαρμογη Νανοτεχνολογιας!!
Ο χρήστης 318cabrio δεν είναι συνδεδεμένος  

08-03-11, 21:10   #2
Panoz

Το avatar του χρήστη Panoz

Status:

Drives: E92 335i
To τελευταιο αμαξι της προκοπης, που περασες κεραμικο, ηταν του Jimbo...και την επομενη μερα πιασανε καταιγιδες και ανεμοι.
Τωρα περασες την Μ5 ...και χιονισε.

Οποτε , αστο καλυτερα, συνεχισε με τους ματρακαδες τα Mercedes μπας και δουμε τον Ηλιο της Αθηνας.

ΥΓ- Καλη δουλεια εκανες...
08-03-11, 21:47   #3
JIMBO

Το avatar του χρήστη JIMBO

Status: O "Μυριστής Δερμάτων"
Περιοχή: Athens

Drives: E93 320i

Θέλω να τονίσω πάντως ότι ο Πλάτωνας είναι από τους πιο σοβαρούς επαγγελματίες καθώς δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση να σε "κρεμάσει" για το παραμικρό.

"Πονάει" την δουλεία του και δεν αφήνει τίποτα στην τύχη του και αυτό είναι κάτι που προσωπικά έχω εκτιμήσει απέναντί του.

Αναλυτικό review και από την δικιά μου εμπειρία με το Ceramic Coat is coming soon!
09-03-11, 19:08   #4
318cabrio

Το avatar του χρήστη 318cabrio

Drives: E46 320i
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Panoz Εμφάνιση μηνυμάτων
To τελευταιο αμαξι της προκοπης, που περασες κεραμικο, ηταν του Jimbo...και την επομενη μερα πιασανε καταιγιδες και ανεμοι.
Τωρα περασες την Μ5 ...και χιονισε.

Οποτε , αστο καλυτερα, συνεχισε με τους ματρακαδες τα Mercedes μπας και δουμε τον Ηλιο της Αθηνας.

ΥΓ- Καλη δουλεια εκανες...
E.....Δεν παλευεσαι με τιποτααααα.....
Βαζω Mercedes μου τη λες,βλεπε ματρακαδες,βαζω BMW παλι μου τη λες,θα βαλω Golf να δω τι θα λες τοτε
ΥΓ:Παλι καλα που ειπες οτι εκανα καλη δουλεια....

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο JIMBO Εμφάνιση μηνυμάτων

Θέλω να τονίσω πάντως ότι ο Πλάτωνας είναι από τους πιο σοβαρούς επαγγελματίες καθώς δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση να σε "κρεμάσει" για το παραμικρό.

"Πονάει" την δουλεία του και δεν αφήνει τίποτα στην τύχη του και αυτό είναι κάτι που προσωπικά έχω εκτιμήσει απέναντί του.

Αναλυτικό review και από την δικιά μου εμπειρία με το Ceramic Coat is coming soon!
Δημητρη σε Ευχαρηστω πολυ για τα καλα σου λογια και πραγματικα χαιρομαι οταν ακουγονται απο ανθρωπους που αγαπανε και φροντιζουν πολυ το αυτ/το τους!!
Αυτα μου δινουν δυναμη να συνεχισω και να προσπαθω να γινομαι οσο μπορω ακομα καλυτερος σε αυτο που αγαπαω που ειναι η δουλεια μου.
Να σαι καλα και παλι σε ευχαρηστω!!
Ο χρήστης 318cabrio δεν είναι συνδεδεμένος  
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Tags
γυαλισμα, bmw m5, ceramic coat, προστασια χρωματος, νανοτεχνολογία, μεταλλικο χρωμα, teflon, Williams ceramic coat, χρωμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές