Αγορά BMW F 800 R - BMWForum.gr

BMW Greece - BMWforum.gr

Σειρές F Συζητήσεις για την σειρά F (F GS, F S, F ST, κλπ...)

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
17-06-11, 10:36   #1
Poseidon

Drives: N/A N/A
Αγορά BMW F 800 R

Καλημέρα παιδιά, σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγόρα ενός F 800 R, πέρα απο την εμφάνισή του που μου αρέσει πολύ δεν γνωρίζω πιο πολλα πράμματα και θα ήθελα να με διαφωτίσετε!!!!
Ο χρήστης Poseidon δεν είναι συνδεδεμένος  

17-06-11, 15:30   #2
Alitis

Το avatar του χρήστη Alitis

Drives: N/A N/A
Φιλε αν και δεν γνωριζω πολλα για το συγκεκριμενο μοντελο (και γενικως απο μηχανες) Αισθητικα ειναι πολυ ωραια.

Εγω προσωπικα θα την επαιρνα (αν ειχα την οικονομικη δυνατοτητα) Tο μονο που γνωριζω ειναι, οτι ειναι πολυ ακριβη σε σχεση με αλλα naked bikes.
18-06-11, 17:30   #3
john33

Status:

Drives: Ε92 320i
την εχω απο το 2009.το προηγουμενο ηταν ενα v-strom 650 απο το οποιο δεν ημουν κ πολυ ευχαριστημενος στον τομεα φρενα - δυναμη.μολις αντικρισα το R εννιωσα οτι θα ηταν το επομενο μηχανακι μου.test ride,για να διαπιστωσω οτι οτι ειχα αχτι απο το προηγουμενο οτι το διαθετει κ ειδου τα αποτελεσματα.φρενα απεχτα οπως ολα τα bmw.τετραπιστονα brembo δαγκωνουν δισκο 320 με την βοηθεια απο σωληνακια υψηλης.τελειο φρενο!ο κινητηρας των 800 κ,ε πολυ καλος με μια μικρη τρυπα απο 4000-5000 κ απο κει κ πανω ξεσπασμα.κ μην σας φαινονται λιγα τα 86 hp γιατι ειναι πραγματικα σε αντιθεση με τα ιαπωνικα.πολυ προσεγμενη κατασκευη με στανταρ σταμπιλζατερ τιμονιου 180αρι λαστιχο για μεγαλες κλισεις κ πολυ πολυ ομορφο.οτι αλλο θες...
Ο χρήστης john33 δεν είναι συνδεδεμένος  
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Tags
bmw

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές