Αναβαθμιση λογισμικου BMW X1 - Page 3 - BMWForum.gr

BMW Greece - BMWforum.gr

Service Αυτοκινητου & Οδηγίες συντήρησης Ολα τα θέματα που αφορουν το service του αυτοκινητου και τα συνεργεία που εμπιστευόμαστε.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
05-09-12, 08:43   #21
topmar

Το avatar του χρήστη topmar

Περιοχή: Σέρρες

Drives: E90 320d
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο 8eios Εμφάνιση μηνυμάτων
Οντως πανε να με γδαρουν γτ οκ 30 ευρω δεν ειναι τπτ αλλα μου ζηταν 80 με 100 ...κ καλα δεν ξερουν ακριβως ποσα.Και μου ειπαν κ οτι τα τακακια με βγαζουν για αλλα 4 με 10κ χμ κ οτι τα 30κ που λεει ο υπολογιστης ταξιδιου τα δειχνει γτ δεν εχω κανει την αναβαθμιση.
...μήπως να πας σε άλλη αντιπροσωπεία??

Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
14-03-14, 23:53   #22
ioangeo

Περιοχή: thessaloniki

Drives: e84 X1
σχετικα με αισθητηρα φωτων Χ1

εδώ και μερικες μερες διαπιστωσα πως τα φωτα είναι συνεχεια αναμενα (ακομη και τη μερα ενώ δεν θα επρεπε)στην πρωτη επικοινωνια μου με την αντιπροσωπεια (αδαμιδης-θεσσαλονικη)μου ειπαν πωε εφόσον δεν αναβοσβηνει το led λαμπακι στον διακοπτη των φωτων όλα είναι ok....στην δευτερη επικοινωνια μου με τη αντιπροσωπεια ,μιλωντας με άλλο τεχνικο συμβουλο,μου ειπε πως ισως χρειαζεται επαναπρογραμματισμο.....με το αζημιωτο φυσικα......
εχει καποιος παρομοια εμπειρια?????
θα μπορουσε να γινει ισως σε καποιο εξειδικευμενο συνεργειο για να μειωθεί το κοστος????
Ο χρήστης ioangeo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
15-03-14, 00:05   #23
alex747
Σμήναρχος

Το avatar του χρήστη alex747

Status:

Drives: Ε84 X1 23d xDrive
ηταν τις μερες που ο καιρος ηταν βροχερος ή σου αναβoυν ακομα κ τωρα οπου εχει ηλιοφανεια? εαν εχεις παρατηρησει τετοια προβληματα κανε καλυτερα μια επισκεψη στην bmw ή μεχρι να το παρεις αποφαση οτι θα βαλεις το χερι στην τσεπη μην χρησιμοποιεις απλα τον αισθητηρα βαλε τον διακοπτη φωτων στο 0 κ οχι στο auto

οσο για το κοστος δεν εισαι υποχρεωμενος εαν υπαρχει θεμα με τον αισθητηρα να τον αλλαξεις εκεινη την ωρα, τους λες να σου κανουν την διαγνωση να σου πουνε το κοστος κ απο εκει κ περα τους απαντας οτι θα το σκεφτεις..
Ο χρήστης alex747 δεν είναι συνδεδεμένος  
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Tags
αλλαγη, αλλαγη λαδιων, αναβαθμιση, αναβαθμιση λογισμικου, bmw, bmw x1, κοστος, συνεργειο, x1

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές