Συνεργεια ΒΜW - Page 22 - BMWForum.gr

BMW Greece - BMWforum.gr

Service Αυτοκινητου & Οδηγίες συντήρησης Ολα τα θέματα που αφορουν το service του αυτοκινητου και τα συνεργεία που εμπιστευόμαστε.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
26-05-18, 02:08   #211
George7

Drives: E90 316i
Παιδια καλησπερα..μετα απο καποια θεματα (που εμφανιζονται συνεχως παρα τις επισκεψεις μου σε καποιο συνεργειο) αποφασισα να δοκιμασω κατι αλλο..εχω καταληξει μεταξυ Κολαιτη Γερασιμου και Σιττα Φλασκη..ποια η γνωμη σας?ποιον απ τους 2 να επιλεξω;
Ο χρήστης George7 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
30-05-18, 10:51   #212
giannis

Το avatar του χρήστη giannis

Status:
Περιοχή: Αθήνα

Drives: E87 116i
Τσεκαρε τα πμ σου.
03-06-18, 16:08   #213
fintelios

Drives: E81 116i
Παιδιά λόγω αποτυχημένης τοπικής βαφής αναζητώ κάποιον κάλο μάστορα να βάψει όλη την πόρτα του οδηγού.Έχει κάποιος κάποιον στο μυαλό του στο βόριεα προάστια ?
Ο χρήστης fintelios δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
21-06-18, 09:38   #214
marita

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ

Drives: E87 116i
ειχα επισκεπτει πριν 3 χρονια την εταιρεια chip away στα Μελίσσια.
τα παιδια μου εκαναν πολυ καλη δουλεια. τους συνιστω ανεπιφυλακτα για μικροατυχήματα.

τελικα για συνεργείο .... συστήνω το Ποροτσίδη Νίκο στην Μεταμόρφωση.
Ο χρήστης marita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
25-06-18, 11:27   #215
fintelios

Drives: E81 116i
Αν και δύσκολα θα ξαναέμπλεκα με τοπικές θα τους τσεκάρω... Ευχαριστώ πολύ
Ο χρήστης fintelios δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
28-06-18, 09:58   #216
KostasE30

Το avatar του χρήστη KostasE30

Περιοχή: Αθήνα

Drives: E30 316
Πρώτο μου post λοιπόν παίζει να είναι λίγο μεγάλο... Καινούργιος κάτοχος E30 316 του '82. Ανέλαβα από πέρυσι το αυτοκίνητο και προσπαθώ σιγά σιγά να το μαζέψω...

Ξεκίνησα πέρυσι με λάστιχα και φανοποιεία σε κάποιον συγγενή γνωστού για πιο οικονομικά και σαν αρχή έλεγχο σε ένα τοπικό συνεργείο στις Tζιτζιφιές όπου εντοπίστηκε χαλασμένη θερμοστατική βαλβίδα και διαρροή από την τρόμπα βενζίνης. Δεν με ενθουσίασε για κάποιο λόγο όμως η εξυπηρέτηση του, οι συμβουλές του (ότι δεν αξίζει να ασχοληθείς και πολύ με αυτό το αυτοκίνητο) καθώς και μια όχι καλή εμπειρία από το service ενός φίλου που με άλλο ιταλικό αυτοκίνητο... Εν συνεχεια, τακάκια, δισκόπλακες και ταμπουρά στα Καμίνια κοντά στην Πειραιώς όπου μου φάνηκε πολύ καλός και βελτίωσε αρκετά το φρενάρισμα του αυτοκινητου.

Είχα ένα μικρό τρακάρισμα δυστυχώς και πάμε για βεντιλατέρ, ψυγείο k φανοποιεία σε πόρτα, και καπό. Εφόσον δεν έχω κάποιο συνεργείο να εμπιστευτώ σκέφτηκα εξουσιοδοτημένες αντιπροσωπειες και λόγο περιοχής κατοικίας σκέφτομαι Σίττα-Φλασκή η Σπανό. Διαβάζοντας τις απαντήσεις αυτού του post τον τελευταίο χρόνο κατάλαβα ότι Σίττας-Φλασκής δεν είναι εξουσιοδοτημένο αλλα εξειδικευμένο (διορθώστε με αν κάνω λάθος). Σαν ποιο έμπειροι στο χώρο τι θα κάνατε αν ήσασταν στην θέση μου? Θα πηγαίνατε σε κάποιο από τα δυο η σε κάποια τρίτη επιλογή? Ευχαριστώ εκ των προτερων!
Ο χρήστης KostasE30 δεν είναι συνδεδεμένος  
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Tags
πελατης, καταξιωση, οικονομια, οργανοση, επισκευη, φροντιδα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές