Νέο BMW X3 - Page 4 - BMWForum.gr

BMWForum.gr

Σειρές Χ Συζητήσεις για τις σειρές Χ (Χ1, Χ3, Χ5 & Χ6)

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
15-12-11, 00:53   #31
Παναγιώτης

Περιοχή: Αθήνα

Drives: E83 X3
το δερμάτινο σαλόνι πάντα προσθέτει..με τίμημα μια μικρή συντήρηση πάντα, εγώ δεν το μετάνιωσα ποτέ το δικό μου x3 ( δερματίνη)
15-12-11, 00:59   #32
Panoz

Το avatar του χρήστη Panoz

Status:

Drives: E92 335i
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο babisp Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο πωλητής μου είπε να βάλω και μου έδειξε δείγματα από nappa το οποίο δείχνει πιο καλό απο το nevada που μπαίνει εργοαστασιακό.Βέβαια η τιμή για τοποθέτηση είναι κάπου στα 3.500 αλλά μου είπε ότι θα μου κάνει βαρβάτη έκπτωση.Θα το δώ όταν έρθει το αμάξι τι κόστος έχει και τι χρώμα πάει.Πάντως οπτική και υφή είναι άλλο πράγμα το nappa.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο sliolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Φυσικά και να βάλεις δέρμα αλλά όχι από τον αντιπρόσωπο. Θα βάλεις στον Βρανάκη (που είναι κι ένας από τους εμπόρους που διαφημίζονται στο forum πρώτη σελίδα). Άλλωστε ΚΑΙ οι αντιπρόσωποι σε αυτόν πάνε. Ασχολείται αποκλειστικά με δέρματα BMW και η δουλειά του είναι παραδειγματική.

Σπύρος
Αν θες να δεις τι σημαινει αυτο που σου λεει ο Sliolis πατα πανω στο banner στο homepage ή εδω => http://www.bmwforum.gr/forum/showthread.php?t=10435
19-12-11, 16:14   #33
ggeo

Το avatar του χρήστη ggeo

Περιοχή: Thessaloniki

Παράθεση:
Καλησπέρα και σας ευχαριστώ όλους.Η παραγωγή της Χ3 γίνεται στις ΗΠΑ.Όσον αφορά τον τεχνικό έλεγχο πιθανά λόγω της θαλάσσιας μεταφοράς ίσως θέλουν να έχουν το τελικό Οκ από Γερμανία.
Δείτε και ένα βιντεάκι παραγωγής του X3 στο εργοστάσιο του Spartanburg της Νότιας Καρολίνας. Εάν κατάλαβα καλά σε περίπτωση που δώσεις custom παραγγελία μπορείς να παρακολουθήσεις την κατασκευή του αυτοκινήτου σου σε όλα τα στάδια μέχρι και τη φόρτωση ή να σου στείλουν το σχετικό βιντεάκι...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jdouk : 19-12-11 στις 16:45
Ο χρήστης ggeo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
15-01-12, 17:53   #34
babisp

Drives: f25 2000
Παιδιά καλησπέρα. Το ΣΚ το πέρασα με βόλτες με το μωρό.Το αμάξι είναι για την κατηγορία του καταπληκτικό.Ισοπεδώνει τους δρόμους χωρίς να είναι δυσάρεστο στους επιβάτες.Το 2λιτρο πετρέλαιο μοτεράκι τραβάει πάρα πολύ καλά και δεν πάει πάνω από 7.5 λ/100 με ταχύτητες μέχρι 120 χλμ σε μικτή χρήση.Όλα τα λεφτά είναι η πλήρως ρυθμιζόμενη ανάρτηση.Στη ρύθμιση σπόρ πολύ βαρύ και άμεσο τιμόνι σε σημείο που νομίζεις ότι οδηγείς κανονικό αυτοκίνητο.Ποιότητα κατασκευής αψεγάδιαστη.Το αυτόματο στο νορμάλ πρόγραμμα ανεβάζει γρήγορα ταχύτητες αλλά δεν νιώθεις να κόβεται η παροχή ισχύος.Στο κατέβασμα αργεί λίγο.Στο σπορ δεν ανεβάζει γρήγορα αλλά κατεβάζει πιο γρήγορα και έχω την εντύπωση ότι οι αλλαγές γίνονται ακόμα πιο γρήγορα.Στο νορμάλ με 1500 στροφές έχεις 100 χλμ.Όσοι σκοπέυεται να την παραγγείλετε βάλτε την ανάρτηση και το τιμονάκι Μ σπορ.Και τα 2 στοχεία είναι must.
Ο χρήστης babisp δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
16-01-12, 00:37   #35
Panoz

Το avatar του χρήστη Panoz

Status:

Drives: E92 335i
Παράθεση:
Παιδιά καλησπέρα. Το ΣΚ το πέρασα με βόλτες με το μωρό.Το αμάξι είναι για την κατηγορία του καταπληκτικό.Ισοπεδώνει τους δρόμους χωρίς να είναι δυσάρεστο στους επιβάτες.Το 2λιτρο πετρέλαιο μοτεράκι τραβάει πάρα πολύ καλά και δεν πάει πάνω από 7.5 λ/100 με ταχύτητες μέχρι 120 χλμ σε μικτή χρήση.Όλα τα λεφτά είναι η πλήρως ρυθμιζόμενη ανάρτηση.Στη ρύθμιση σπόρ πολύ βαρύ και άμεσο τιμόνι σε σημείο που νομίζεις ότι οδηγείς κανονικό αυτοκίνητο.Ποιότητα κατασκευής αψεγάδιαστη.Το αυτόματο στο νορμάλ πρόγραμμα ανεβάζει γρήγορα ταχύτητες αλλά δεν νιώθεις να κόβεται η παροχή ισχύος.Στο κατέβασμα αργεί λίγο.Στο σπορ δεν ανεβάζει γρήγορα αλλά κατεβάζει πιο γρήγορα και έχω την εντύπωση ότι οι αλλαγές γίνονται ακόμα πιο γρήγορα.Στο νορμάλ με 1500 στροφές έχεις 100 χλμ.Όσοι σκοπέυεται να την παραγγείλετε βάλτε την ανάρτηση και το τιμονάκι Μ σπορ.Και τα 2 στοχεία είναι must.
Καλα χιλιομετρα!!!
Θα ηταν πολυ ωραια να συμπληρωνες και σωστα τα στοιχεια του οχηματος σου στο profile
16-01-12, 10:22   #36
vaspan

Drives: E87 120i
Καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα!! Να τη χαρείς babisp!!
Ο χρήστης vaspan δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
17-01-12, 00:58   #37
dimit.vass

Drives: F25 X3
καλοταξιδο και καλα χιλιομετρα!!!Αντε να ερθει και το δικο μου να εχει παρεα το δικο σου
Ο χρήστης dimit.vass δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
17-01-12, 13:20   #38
YANNIS X1

Το avatar του χρήστη YANNIS X1

Status:

Drives: E84 Χ1 23d
Καλοταξιδο φιλε μου.και να εχεις παντα υγεια να το χαρεις...
17-01-12, 15:15   #39
ggeo

Το avatar του χρήστη ggeo

Περιοχή: Thessaloniki

Καλοτάξιδο και πολλά χαρούμενα χιλιόμετρα. Μην ξεχάσεις να βάλεις φωτογραφίες για να το χαρούμε και εμείς μαζί σου.
Ο χρήστης ggeo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
23-01-12, 20:10   #40
PASTELIOS

Drives: F25 X3 20D
Εγκατασταση στερεοφωνικου

καλησπερα. επειδη προσφατα παρελαβα το νεο Χ3 και κατα την αγορα του δεν εβαλα το στερεοφωνικο με την οθονη και τις λοιπες λειτουργιες ξερει κανεις ανμορω να το βαλω τωρα? ακομα ξερει κανεις αν μπορω να βαλω αλλο απο την αγορα με οθονη?
Ο χρήστης PASTELIOS δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές