Ανάρτηση F30 - Page 4 - BMWForum.gr

BMW Greece - BMWforum.gr

Ελαστικά & Αναρτήσεις Το ήμισι του παντός...

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
28-10-18, 10:42   #31
ms_kostakiss
SUPER MODERATOR

Το avatar του χρήστη ms_kostakiss

Status: BMWforum.gr

Περιοχή: Θεσσαλονίκη

Drives: E87 116i
Θα σου πρότεινα να τελειώσεις με τις ευθυγραμμίσεις.
Μετά να πας για ζυγοστάθμιση τις ζάντες σου αλλά! Αν έχουν το παραμικρό στράβωμα να πας να τις ισιώσεις.
Αφού θα είναι όλα στην εντέλεια βάζεις όποιο σετ ελαστικών αγαπάς και είσαι πρώτος.
Όλα αυτά σου τα λέω γιατί τα έκανα με αυτή την σειρά με μέχρι να τα κάνω για πρώτη φορά νόμιζα ότι το αυτοκίνητο πήγαινε καλά.

Όταν το πήρα ήταν άλλο αυτοκίνητο! Και φάνηκε η διαφορά γιατί όλα αυτά τα έκανα μέσα σε μία βδομάδα.

mod: Το θέμα μεταφέρθηκε στο Ελαστικά & Αναρτήσεις
28-10-18, 17:41   #32
Χρηστος ο λαρισαιος

Το avatar του χρήστη Χρηστος ο λαρισαιος

Drives: F30 Luxury
Καλησπερα και χρόνια πολλά για τη σήμερινη επέτειο ! Επανέρχομαι με 2 φωτο .. που ίσως κάποιος ποιο έμπειρος καταλάβει που μπορεί να βρήκε η ζάντα και προκάλεσε αυτή τη ζημιά σε λάστιχο και με πόση δύναμη . Υπάρχει περίπτωση να επηρέασε το ψαλίδι ;;;;; Στην αντίστοιχη μπροστινή μεριά .
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg A36FF5F9-D219-43B0-933E-208B28EEFFD8.jpg (79,0 KB, 23 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg C390C6C2-548D-493C-8F12-C39B5D4C28FA.jpg (72,0 KB, 25 εμφανίσεις)
Ο χρήστης Χρηστος ο λαρισαιος δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
28-10-18, 19:56   #33
geotrelaras

Το avatar του χρήστη geotrelaras

Περιοχή: Λάρισα

Drives: F30 316i
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Χρηστος ο λαρισαιος Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα και χρόνια πολλά για τη σήμερινη επέτειο ! Επανέρχομαι με 2 φωτο .. που ίσως κάποιος ποιο έμπειρος καταλάβει που μπορεί να βρήκε η ζάντα και προκάλεσε αυτή τη ζημιά σε λάστιχο και με πόση δύναμη . Υπάρχει περίπτωση να επηρέασε το ψαλίδι ;;;;; Στην αντίστοιχη μπροστινή μεριά .
Φίλε μου εγω εχω παθει ακριβώς το ίδιο σε αποσπωμενο κολονάκι σε πεζόδρομο .. το είχαν βγάλει και η βάση προεξείχε και δεν φαινόταν..πάτησα το σημείο που προεξέχει για να βάλεις την κλειδαριά πήρε κλίση και ''έφαγε'' τη ζάντα.. άμα το πατούσες με ταχύτητα θα το καταλάβαινες εκείνη τη στιγμή.. μιας και είσαι από Λάρισα στο φρούριο την έπαθα κι εγώ με F30
29-10-18, 01:20   #34
ms_kostakiss
SUPER MODERATOR

Το avatar του χρήστη ms_kostakiss

Status: BMWforum.gr

Περιοχή: Θεσσαλονίκη

Drives: E87 116i
@geotrelaras έγινε αλλαγή του μεγέθους της φωτογραφίας που είχες στην υπογραφή σου σύμφωνα με τους κανόνες.

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Χρηστος ο λαρισαιος Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρήστο περισσότερο για γδάρσιμο από κάποιο αιχμηρό αντικείμενο παρά για χτύπημα μου κάνει.

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές