Κολλάει η πορτ παγκαζ καμία φορά [F48 X1] - BMWForum.gr

BMW Greece - BMWforum.gr

BMWForum.gr » Αυτοκίνητα BMW » Τεχνικά θέματα, Service αυτοκινήτου » Κολλάει η πορτ παγκαζ καμία φορά [F48 X1]

Τεχνικά θέματα, Service αυτοκινήτου Τεχνικά θέματα, Service κλπ για τα αυτοκίνητα BMW

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
03-02-19, 13:04   #1
Pixelman

Drives: F48 X1
Κολλάει η πορτ παγκαζ καμία φορά [F48 X1]

Μου έχει τύχει δυο φορές όταν ανοίγω το πορτ παγκαζ από το κλειδί εκει που πάει να ανοίξει να κολλήσει στην αρχή (χιλιοστά μόλις ανοίγει) την ξανά κλείνω από το κλειδί και μετά την ανοίγω ξανά και όλα οκ . Στην αντιπροσωπεία μου είπαν πως μπορεί να πιάνει υγρασία καμία φορά και γι αυτο το κάνει (όντως μετά από πλύσιμο και σε περιβάλλον με έντονη υγρασία ήμουν) αλλά μου το κάνει την επόμενη μέρα . Δλδ στο περιβάλλον όπου έχει υγρασία ανοίγει κανονικά την άλλη μέρα όμως το κάνει . 2 φορές ως τώρα έχει συμβεί και το ανοίγω καθημερινά να φανταστείτε . Επίσης έχω ξανά βρεθεί σε μέρη με υγρασία αλλά όλα ήταν οκ . Η γνώμη σας ποια είναι ; Μήπως έχει πρόβλημα ο μηχανισμός ; Το δουλεύω συχνά πάντως . Είναι η f48 δεύτερης γενιάς . Αν είχε θέμα δεν θα είχα διαφορετικα συμπτώματα στο αυτοκίνητο και πιο συχνά ;
Ο χρήστης Pixelman δεν είναι συνδεδεμένος  
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές