Ιονια οδος και ορια ταχυτητος. - Page 3 - BMWForum.gr

BMW Greece - BMWforum.gr

BMWForum.gr » Αυτοκίνητα BMW » Γενικά αυτοκινήτου » Ιονια οδος και ορια ταχυτητος.

Γενικά αυτοκινήτου Ότι έχει να κάνει με BMW αυτοκίνητα.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
03-09-18, 19:56   #21
Don Molina

Το avatar του χρήστη Don Molina

Status:
Περιοχή: Zurich, CH

Drives: F82 M4+S2k
Να 'σαι καλά Γιάννη! Ξεκίνησα από παραλία για Αγρίνιο, και με το που έπιασα ΣΕΦ ήταν σχετικά άδειος ο δρόμος. Με το που βγήκα στην εθνική για Κόρινθο ήταν τελείος άδειος ο δρόμος, και δεν έβαλα cruise control πουθενά... Το πλάνο μου αν με σταμάταγε μπάτσος ήταν "ναι - έχετε δίκιο - συγγνώμη - θα το πληρώσω ολόκληρο - να καθαρίσω την λαδίλα ήθελα έχει άμεσο ψεκασμό το ρημάδι" κλπ

player δεν υπάρχει νόμιμο +10% ή κάτι τέτοιο. Αλλά να πετύχεις τροχαίο να σε γράψει στα 130 ή και στα 140 με όριο 110 σε αυτοκινητόδρομο, πρέπει να 'ναι σε πολύ στραβή μέρα ο άνθρωπος...

Καλώς ή κακώς η αστυνομία δίνει μια ελευθερία σε "λογικές" ταχύτητες και σε 1-2 φορές μου το 'χουν πει και στα ίσα. Σε μπλόκο το 2009 στο Αίγιο (κλασσική κατηφόρα στον παλιό δρόμο που στήναν στον πάτο μπλόκο) ότι αν πήγαινα με 130κάτι αντί για 150 δεν θα με σταμάταγε καν. Το όριο εκεί ήταν 70 btw - να 'ναι καλά ο άνθρωπος που μου 'δωσε πόντους και ένα 50άρακι να τον θυμάμαι...
03-09-18, 20:02   #22
player

Περιοχή: θεσσαλονικη

Drives: E87 116i
same thing here

προς χαλκιδικη ,φλεβαρη και γω για ξε-λαδιασμα πηγαινα ,μπλοκο με πιστολι,145 πηγαινες,κιαλλο θες??? γιατι αφου ημουν μονος μου του λεω!
και επειδη δεν εδινα διπλωμα ,αλλαγη του προστιμου με ποντακια και χρηματικο επαθλο.ουτε ξερω ποιο ηταν το οριο...αν πηγαινα με 130 δεν θα με σταμστουσε το εβλεπα ενω με εγραφε οταν περνουσαν αλλοι..
Ο χρήστης player είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
30-09-18, 18:33   #23
Bullforce

Drives: E63 M6
Χε χε κάτω από 250+ δεν πηγαίνω στην εθνικές
Ο χρήστης Bullforce δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
30-09-18, 20:04   #24
ms_kostakiss
ADMINISTRATOR

Το avatar του χρήστη ms_kostakiss

Status:
Περιοχή: Θεσσαλονίκη

Drives: E87 116i
Το bmwforum.gr δεν συμφωνεί η δεν επικροτεί τέτοιου είδους συμπεριφορές σε δημόσιους δρόμους.

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές