Νεος αναβατης ρωταει! (R25/2 inside...) - Page 3 - BMWForum.gr

BMW Greece - BMWforum.gr

BMWForum.gr » Μοτοσυκλέτες BMW » Σειρες Μοτοσυκλετας » Κλασσικές BMW » Νεος αναβατης ρωταει! (R25/2 inside...)

Κλασσικές BMW Κλασσικές μοτο, αντίκες κ.α.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
26-10-13, 11:27   #21
fidel

Το avatar του χρήστη fidel

Drives: 51 116i
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Μαριος Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα σε ολουσ ειμαι νεο μελος στο forum και εχω να σας κανω μια ερωτηση..γνωριζω οτι δεν ειναι το καταληλο μερος για την ερωτηση μου ομως εχω χαθει και ζαλιστει με τοσα που εχω διαβασει εχω την τυχη να μπορω να εχω στα χερια μου μια ρ59 αν δεν κανω λαθος...για την ακριβια δεν την εχω ακομη στα χερια μου ομως μπορω να παω να την παρω οποτε θελω.... τη μηχανη αυτη την ειχε ενασ παππους και εχει ελαχιστα χιλιομετρα,δεν ειχε βλαβη αλλα ειναι σε ακινησια απο το 1990 και υποθετω ουτε πληρομενα τελη εχει. τα χαρτια τησ ειναι οκ..αξιζει το κοπο να ασχοληθω??με πολυ προσωπικη δουλεια και λιγα χρηματα...πχ 1000$. τισ ομορφιεσ τισ κανω και μονος μου. αλλα λαστιχα μπαταρια και .....λογικα θα ειναι κολλημενο και το μοτερ....για αυτα φτανει το 1000αρικο? επισει με τα τελη τι παιζει? σας ευχαριστω προκαταβολικα..συντομα θα ανεβασω και φωτο..
Γεια σου απο μενα
ρ59 δεν υπαρχει
Βαλε μια φωτο ή διαβασε το ταμπελακι στο λαιμο και πες μας τι μοντελο γραφει(κατω απο το φαναρι)
αν ειναι 250 κυβ τα τελη ειναι :22x2x20 χρονια =880 ευρω
ενω αν ειναι 5οοαρα 55x2x20χρονια=1100 ευρω
το μοτερ δεν κολλαει τοσο ευκολα αλλα θα εχει τα θεματα του,μονο για τσιμουχες θες κανα 500αρικο στο μαστορα....
καλο κουραγιο και βαλε καμια φωτο.....
Ο χρήστης fidel δεν είναι συνδεδεμένος  
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές